Mladí hasiči

Něco málo o nás 

V roce 2007 na jaře jsme opět dali dohromady družstvo mladých hasičů, vedení se ujala Ivanka Nováčková a Hanka Perniklová. Děti se schází každý čtvrtek na přibližně hodinové schůzky, na kterých se učí nejen hasičským znalostem ( uzle, co se čím hasí, první pomoc, topografické značky, určování azimutu atp). Své znalosti pak zúročují v soutěži Plamen, která je rozdělena na dvě části - podzimní a jarní.

PRAVIDELNÉ SCHŮZKY JSOU V ÚTERÝ  A VE ČTVRTEK OD 17:30, SRAZ VŽDY U HASIČÁRNY NEBO NA HŘIŠTI (ZA KAŽDÉHO POČASÍ AŽ DO 18.10.2014,PAK BUDOU SCHŮZKY NA OÚ)!!!

 

Aktuality

2013

Zimní soutěž v Sušici

Na zimní soutěž do Sušice jsme 16.2.2013 kvůli chřipkové epidemii jeli jen se třemi dětmi. Naštěstí nám sousední SDH Zavlekov mohl zapůjčit dva kluky a my jsme mohli utvořit alespoň jednu pětičlennou hlídku mladší kategorie. Soutěžilo se v 16 disciplínách a my jsme získali 19. místo z 22 družstev. Všichni jsme se výborně pobavili a zasoutěžili.

výsledky

fotoalbum

Valná hromada

Na Valnou hromadu dne 19.1.2013 jsme připravili s dětmi malé kulturní vystoupení. Zahráli jsme pohádku "Boudo, budko.." a přednesli pár vtipů pro zasmání. Všem se naše vystoupení líbilo a obdařili nás velikým potleskem.

2012 

 

Brigáda

V sobotu 3.11.2012 od 9:00 hod. jsme pomáhali při vyřezávání cest směrem na Nový Dvůr a u chat směrem na Lukoviště. Sbírali jsme větvičky,klestí a dávali je na hromadu. Odměnou pro všechny byl krásně opečený buřtík.

fotoalbum

 

PODZIMNÍ KOLO HRY PLAMEN

V sobotu  6.října jsme se zúčastnili podzimního kola Hry Plamen, které se konalo v Předslavi. Soutěžilo se v závodu požárnické všestrannosti a štafetě CTIF. Naše družstvo MH se celkově umístilo na krásném 27.místě ze  43 družstev. Velká gratulace všem!!!

podrobnější informace

výsledky-štafeta CTIF

výsledky ZPV

průběžné pořadí Hry Plamen

 fotoalbum